info@mdclearx.com

MDCLEARx TATTOO CARE SOLÜSYONU

Home / MDCLEARx TATTOO CARE SOLÜSYONU

 

 BU YENİLİĞİ VE KONFORU SİZDE İSTEYİN !

MDClearx TATTOOCARE Solüsyonu ile cilde daha az hasar, daha da canlı renklli  Dövme,Kaş kontürü, microblading, kozmetik dövme bakımı mümkün!

MDClearx TATTOO CARE yardımıyla kaş kontürü ve dövmeler,  daha canlı renk görünümü, renk değişiminin  çok daha az olması  ve daha konforlu olması sağlanır.

 

Dövme yapımı ve kaş kontürü sırasında  ya da   dövme ve kaş kontürü silinmesi işlemi sonrası cilt  hasarlanmaktadır. Bu dönemde photoenhancer ve cilt conditioner özelliği nedeniyle TATTOO CARE solüsyonu size yardımcı olur, cildi sakinleştirir, renkler belirgin ve canlı görünür.

 

 

Dövme silme  uygulaması  sonrası dövme silinen bölgede kızarıklık, ağrı, şişlik,  sulu veziküller ve yaralanma oluşur. Bu durum çoğu zaman dövme silme işleminin yarıda bırakılmasına yol açar. TATTOO CARE Solüsyonu cildi nemlendirerek , daha az ağrı ile konforlu bir dövme silme işlemi gerçekletirmenizi sağlar.

Dövme Bakımında Yeni Bir Çözüm Sunuyoruz!

MDCLEARx  TATTOO CARE Solüsyonu kozmetik dövme bakımında güvenli ve etkin bir çözümdür.

MDClearx TATTOO CARE Solüsyonu Nasıl Etki Gösteriyor? 


TATTOO CARE skin conditioner ve photoenhancer (renkleri canlandırıcı) etki gösterir. Dövme ve Kaş kontürünüz daha canlı ve ışıl ışıl görünür.

MDCLEARx  TATTOO CARE Solüsyonunun içeriği nedir?

MDClearx TATTOO CARE solüsyonu özel bir kozmetik madde içermektedir.  Bu madde  deri ile uyumlu ve özelliklerinden dolayı tıp ve kozmetikte yıllardır kullanılan maddelerdir. Renk canlandırıcı  ve renkleri çok belirgin hale getirdiklerinden (fotoenhancer) dolayı cilt ürünleri, güneş koruyucu ürünler ve ruj, rimel gibi cildi renklendirme ürünlerinde  güvenle kullanılmaktadır.

 

Kullanım Şekli

Dövme alanına hangi renk dövme olursa olsun günde 2-3 defa topikal olarak parmak ucu ile sürün ..

MDCLEARx TATTOCOLORASE Solüsyonu Dövme bakımı!

Dikkat edilecek hususlar

Çocukların erişemeyecegi yere koyun!

 

 

 

Contact Us

Merak ettiğiniz konuları lütfen bize yazınız. Size en kısa zamanda cevap vermeye çalışacağız.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search